Miss Sunshine

  • 2014














    • Sun, 27 Jul 2014

      Tomorrowland 2014 - Day 6

      Paul Van Dyk, DJ Rush, Dave Clarke, Green Velvet, Josh Wink, M.I.K.E, Erol Alkan, Markus Schulz, Vitalic, David Guetta, Steve Angello, Paul Kalkbrenner, Fedde Le Grand, Martin Buttrich, Octave One, Skream, Seth Troxler, Busy P, Gregor Tresher, Mario Fischetti, Steve Aoki, Fred Nasen, Gary Beck, Davide Squillace, Miss Sunshine, Pierre, Philogresz, Distance, Tom Dazing, Tube & Berger, Fatima Hajji, Marco Faraone, Alle Farben, Noyd, Rusko, Sound Pellegrino Thermal Team, Mala, Cosmic Gate, Ursa, Dejan Milicevic, tINI, Jeroen Search, Da Hool, Mark Reeve, Max Vangeli, Maceo Plex, Bad Dancer, Sam Paganini, The Magician, Gols, Icicle, Yentl., W&W, An21, Franky Jones, Nicky Romero, Wankelmut, Krewella, Dimitri Kneppers, Bakermat, Svemirski, Lexer, Martin Garrix, R3hab, Bassjackers, Pusch, Better Lost Than Stupid, Klingande, Wolfpack, TRiXY, Boston Bun, Surfing Leons, Ruthless, LowQui, SP:MC, Nico Pusch, Olivier Pieters, Akyra, Paul Elstak


    • Sat, 9 Aug 2014

      Barrakud Croatia 2014

      Sven Vath, Adam Beyer, Ellen Allien, Paul Kalkbrenner, Andrew Grant, Guy Gerber, Phil Weeks, Ryan Crosson, Dubfire, Mano Le Tough, Ilario Alicante, Boris Werner, Miss Sunshine, Chris Tietjen, Carlo Lio, Tomy DeClerque, B.Converso, Marco Faraone, Danny Daze, Fernando Costantini, Pete Dux, Art Department, Maceo Plex, Maurizio Schmitz, APPARELL, Nick Monaco, Philipp, Hunter/Game, Stephan Esse, SHADED, HVOB, Giammarco Orsini, Barks, Pisetzky, Gardens Of God, Vice Vicious, Alessio Lerma, Mattia Fontana, Bonjasky


    • Wed, 27 Aug 2014

      Dimensions Festival 2014

      Goldie, Juan Atkins, Gilles Peterson, Roman Flügel, Lawrence, Theo Parrish, Kode9, Robert Hood, Moodymann, Ben Klock, Aux 88, Karizma, Anthony 'Shake' Shakir, Marcel Dettmann, Move D, Marc Roberts, Nick Höppner, Metro Area, Moritz von Oswald, Sergej Snooze, Trus'me, Tama Sumo, Miss Sunshine, Petar Dundov, Caribou, John Roberts, San Soda, Fred P, Motor City Drum Ensemble, Leif, Vakula, Steven Pieters, Alexander Nut, Ilija Rudman, Pangaea, David Martin, Floating Points, Calibre, Alix Perez, Nina Kraviz, Cooly G, Mala, Dolan Bergin, Axel Boman, DJ Stingray, Scion, Jon Hopkins, D-Bridge, Jay Simon, Blawan, Josey Rebelle, Ben UFO, Brawther, Mr Beatnick, Opolopo, Damiano von Erckert, Pearson Sound, Cut Hands, Laurel Halo, FunkinEven, DJ TLR, ItaloJohnson, Abstract Division, Kutmah, Om Unit, Lenzman, Jubei, Anthony Naples, Eddy Ramich, Vatican Shadow, Skeptical, Ron Morelli, Eliphino, Daphni, Planas, Night Owl, Karenn, Mark Hawkins, Jabru, Andrew Ashong, Svengalisghost, Underground Resistance, Mungo's Hi Fi, Kaytranada, Jessy Lanza, Nils Frahm, DARKSIDE, Special Request, Dan Shake, Awesome Tapes From Africa, Boean, Greg Beato, Fatima, Kelela, Seven Davis Jr, Mo Kolours, Tikiman, Warpaint, Flako, MC GQ, Tall Black Guy, Ulterior Motive, SP:MC, Jonny Dub, Roy Ayers, Ebo Taylor